פיזיותרפיה

פיזיותרפיה

תחום הפיזיותרפיה עוסק בפגיעות שונות הנוגעות לתנועתיות של הגוף, ומסייע ב'חזרה לכשירות', עד כמה שניתן. למעשה, הפיזיותרפיה היא מעין תהליך שיקום רפואי של הגוף אשר מאפשר לו להתאושש מפגיעות מסוימות ולהתחזק – לעתים אף יותר משהיה לפני הפגיעה. פגיעה בכושר התנועה של איבר מסוים, מסיבה כזו או אחרת, עשויה כמובן להפריע לשגרת חייו של אדם – עד כדי שיבוש מוחלט שלה. פגיעות כאלו מחייבות טיפולי פיזיותרפיה תכופים, שביכולתם לשפר משמעותית את יכולת התנועה של האיבר ולהקנות לו הרגלים לתנועה נכונה – כאלו שיחזקו את הגוף, כאמור, ולא פחות חשוב מזה: יוכלו לסייע במניעת פגיעות ופציעות דומות בעתיד.

שיקום פיזיותרפי מיטבי הוא כזה אשר נעשה בהתאם לאופי הפגיעה ולחומרתה, תוך התאמה למצבו הפיזיולוגי של המטופל, כמובן. לפיזיותרפיסטים של רשת המרפאות שר"פ פלוס ידע עצום בתחום זה. הפיזיותרפיסטים הבכירים של שר"פ פלוס מנוסים בטיפול בפציעות מורכבות, ומסוגלים לאבחן ולטפל במגוון רחב של פגיעות. הודות לכישורים ולניסיון הרב של רופאינו, נוכל להבטיח שגם אתם תזכו לטיפול פיזיותרפי מותאם אישית לפציעתכם. אנשי הסגל של מרפאות שר"פ פלוס משתמשים בכל הידע והמשאבים הרפואיים העומדים לרשותם כדי לטפל בבעיה הספציפית שממנה אתם סובלים, במטרה לסייע לכם להתאושש בצורה מלאה. מאחר שלאופי הטיפול ולדרך השיקום השפעה רבה על תהליך ההחלמה מהפגיעה, אנו נדאג שתזכו למענה רפואי אישי ומקצועי לאורך כל הדרך. כאן תוכלו ללמוד על כלל הטיפולים המסופקים ברשת מרפאות שר"פ פלוס בתחום הפיזיותרפיה.

השירות ניתן בסניפים:

צוות המומחים

ד"ר להב עופר

ד"ר להב עופר – אורטופד מומחה מנתח – אורתופד בכיר בביה"ח השרון

לעמוד המומחה >

ד"ר נמרוד נחמיאס

מומחה בכירורגיה אורטופדית

לעמוד המומחה >

ד"ר שאול עיני

פיזיותרפיסט, תחום העניין המרכזי שלו הוא מערכת השלד-שריר והפגיעות הנלוות.

לעמוד המומחה >

זוהר כהן

פיזיותרפיסטית בעלת שני תחומי התמחות: שיקום אורתופדי ופיזיותרפיה של רצפת האגן. מוסמכת מטעם משרד הבריאות ובוגרת תואר ראשון B.Pt, בעלת ניסיון עשיר באבחון וטיפול בבעיות שלד -שריר-עצב

לעמוד המומחה >

סיון מור

סיון מור – פיזיותרפיסטית מוסמכת B.PT, מומחית לשיקום רצפת האגן ובריאות האישה, מדריכת הכנה ללידה והורות ראשונית. עוסקת בתחום בריאות האישה במסגרת טיפולים פרטניים, אימונים אישיים ובקבוצות עבור נשים בכל הגילאים.

לעמוד המומחה >

צור איתנו קשרכתובת:

סניף כפר סבא: רפפורט 3, קניון כפר סבא הירוקה קומה 11
סניף פתח תקווה: מוטה גור 4, מגדל קניון אבנת (הקניון הגדול) קומה 9
סניף חיפה: ההסתדרות 55, קניון סינמול (לב המפרץ) קומה 3

טלפון ראשי:

0733-700-700

 

  • פייסבוק