פרופ’ ג’מאל זידאן

פרופ’ ג’מאל זידאן

המערך האונקולוגי בבית חולים זיו

מומחה לסרטן שד ואונקולוגיה כללית

       

מנהל אקדמיה ומחקר בחטיבה לאונקולוגיה במרכז הרפואי זיו.

חבר במספר ארגונים בינלאומיים כמו ESMO, ASCO ואחרים.

פרופ’ זידאן הוא מחברם של יותר מ-300 פרסומים, פרקי ספרים, כתבי יד מוזמנים, תקצירים ומצגות בקונגרסים אונקולוגיים בינלאומיים. הוא זכה להצטיינות רבים לדוגמה: “מדען מצטיין ומלומד מצטיין של השנה 2001” הפרס הבינלאומי של IRPC; המועצה הבינלאומית לקידום מחקר פרק אסיה-פסיפיק, פרס בינלאומי של פורום המדענים העולמי, מדליית זהב.

המחקר העיקרי שלו הוא סמנים ביולוגיים מולקולריים, טיפול ממוקד מטרה , סרטן השד ונושאים אחרים בסרטן. פעיל מאוד ומתחשב בקהילה האונקולוגית הישראלית והבינלאומית. תחום התמחות: סרטן השד ואונקולוגיה כללית כולל מחקר קליני ובסיסי

חבר במספר רב של איגודים רפואיים ביניהם האגוד הישראלי לאונקולוגיה קלינית ורדיותרפיה, האיגוד האמריקאי לאונקולוגיה קלינית, האיגוד האירופאי לאונקולוגיה קלינית  

לינקים למאמרים של הרופא:

 1. מאמר 1
 2. מאמר 2
 3. מאמר 3
 4. מאמר 4

פרופ’ ג’מאל זידאן סיים את הדוקטורט שלו ברפואה (MD) באוניברסיטת סמלווייס בבודפשט, הונגריה.

פרופ ג’מאל זידאן סיים את התמחותו באונקולוגיה במחלקה האונקולוגית במרכז הרפואי רמב”ם בחיפה.

משנת 2006 היה פרופסור חבר בפקולטה לרפואה באוניברסיטת הטכניון בחיפה. בשנת 2009 היה מדען אורח במחלקה לוויסות ביולוגי במכון ויצמן למדע, רחובות. ישראל.

מאז אוקטובר 2011 הוא פרופסור בפקולטה לרפואה ע”ש עזריאלי, בצפת, אוניברסיטת בר-אילן, ומאז יוני 2013 הוא פרופסור מן המניין לרפואה. הוא היה ראש ומייסד החטיבה האונקולוגית במרכז הרפואי זיו, צפת עד ה-31 בינואר 2021.

בשנת 2021 היה בשנת שבתון באוניברסיטת מיאמי במרכז האונקולוגי סילבסטר המוכר מטעם המכון הלאומי האמירקאי בפלורידה, ארצות הברית.

 

תחומי טיפול:סרטן שד, מעי גס, ריאה וגידולים אחרים כולל טיפול, גילוי מוקדם, מחקר וחוות דעת שניה

 

 

 

 • סרטן השד
 • סניף כרמיאל

  מעלה כמון 2, מרכז BIG קומה 4
  טלפון:0733-700-700
  כתובת מייל:info@sharapplus.co.il

  אין סרטונים

  אין מאמרים

  ימי ראשון בין השעות 9:00-15:00