Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

טיפול בכתמים ופיגמנטציה – הדור החדש של טיפולים לפנים נקיות

תוכן עניינים

ניסית הכל והפנים שלך עדיין מעוטרים בכתמי שמש או כתמים חומים ולא אסתטיים? לא חשוב מהו גילך – אין סיבה להתייאש. בזכות הטכנולוגיה החדשנית אתגרים מסוג זה הופכים פשוטים ופתירים לטיפול בפיגמנטציה. הבונוס: הטיפול הוא קצר וללא כאב. קצת התמסרות מצידך וזה יהיה שווה לך.

רבות הסיבות לכתמים על הפנים: הזדקנות העור, חשיפה לשמש, לאחר אקנה, נמשים ופיגמנטציה הורמונלית – והתוצאה היא אחת: כתמים שגורמים לך לתסכול עמוק ולא פעם למבוכה ואפילו לבושה. ואז כאשר מגיע אירוע חשוב, יש לך מצגת חשובה להגיש במקום העבודה או סתם בא לך לצאת עם חברים לבלות בערב – כשהפנים שלך אינם במיטבם ולא נוח לך עם עצמך לשבת בבית נראה אטרקטיבי יותר. לא פשוט לחיות ככה, במיוחד גם כשאין סיבה.

נקודת ההתחלה והסוף – המלנין

הגורם לכל הצרות ההלו הוא המלנין. מדובר בפיגמנט המגיע בצבע חום או שחור והוא זה שמעניק לעור את צבעו. הוא מיוצר באמצעות מלנוציטים, תאי עור אותם ניתן למצוא בעור, בשיער ובעיניים. חשיפה לשמש יוצרת תגובת שרשרת וגורמת לייצור מוגבר של מלנין. היתרון של המלנין בא לידי ביטוי בכך שהוא מגן על העור מפני קרני השמש האולטרה סגולות ובזכותו העור נהנה ממראה כהה ושזוף. אך כוחו של המלנין מוגבל והוא אינו מסוגל לעמוד אל מול נזקי הקרינה. התוצאה: פיגמנטציה, תהליך הזדקנות מואץ של העור ובמקרה קיצון אף עלול להוביל להתפתחות של סרטן העור.

איך נכון לטפל?

השוק מוצף באפשרויות לטיפול כמו טיפול קוסמטי שאחוזי ההצלחה שלו נמוכים ותכשירים שונים ויקרים שלא נותנים את המענה המלא. כדי שמשהו יקרה בתהליך כזה נדרשת סבלנות רבה, השקעה כספית גדולה לטיפול והתוצאות לא תמיד שוות את הדרך הזו. טיפול בפיגמנטציה נכון בא לידי ביטוי דווקא בלייזר שיתרונו הגדול בא לידי ביטוי בפירוק עודף המלנין (הפיגמנטציה) ממנו נובע הצבע הכהה שממוקם בשכבות העור הראשונות. לאחר פירוק המלנין הוא משתחרר ממערכות הגוף דרך המערכת הלימפתית ומערכת השתן. לקח לנו זמן, אבל למדנו איך לטפל בבלגן שהמלנין יוצר – ומצאנו את הדרך הכי טובה שיש היום לעשות זאת.

הגעת אל היעד

במרכז שר”פ פלוס מרפאות אסתטיקה אנחנו לומדים כל הזמן את מה שיש לעולם האסתטיקה להציע ומביאים את הטוב ביותר יחד עם המומחה שיודע לעבוד איתו הכי טוב. כך גם במקרה הזה. בחרנו במכשיר לייזר ייחודי מסוגו והמתקדם ביותר בעולם לטיפול בפיגמנטציה, מכשיר ה – Star Walker הוותיק שקיבל את אישור תקן ה – FDA האמריקאי , ה – CE האירופאי ומשרד הבריאות הישראלי. גלגולו הראשון החל כבר בשנת 1964 בפיתוחה של חברת פוטונה הסלובנית מובילה בעולם בתחום הרפואה האסתטית. שימוש בטכנולוגיית ה – Star Walker מבטיח תהליך קצר בהרבה ממה שיש לשוק להציע. מדובר, בממוצע, בשלושה טיפולים במרווח בין שבועיים לחמישה שישה שבועות ביניהם, בזמן טיפול מהיר כ-20 דקות.

למה דווקא Star Walker?

Star Walker הינו המכשיר שעושה שינוי אמיתי באמת והפך את הכתמים ללא רלבנטיים. מדובר בקרן הלייזר בעלת אורכי גל שונים המאפשרים טיפולים בעומק שונה וסלקטיבי בפיגמנטציה. המשמעות היא כי קרן הלייזר פוגעת בפיגמנט ומפרקת אותו לחלקיקים המסולקים מהגוף על ידי מערכת לימפה וכלי-דם. במקביל לתהליך זה נוצר תהליך ריפוי חדש המעודד את הגוף ליצור קולגן ואלסטין אשר חשובים מאוד לריפוי עור הפנים, ריענונו ומעניק לו מראה זוהר ורענן. ניתן לראות תוצאות כבר בטיפול הראשון. בהדרגה הכתם מטשטש ובתוך כמה חודשים הוא מתעמעם מאוד ופשוט נעלם והדבר החשוב ביותר באקלים המקומי הוא שניתן לטפל גם בקיץ.

תוצאה של לפני ואחרי

טיפול חוצה מגדר וללא גיל

עיקר טיפולי פיגמנטציה נעשים באזור הפנים, לכן חשוב ביותר לתת לרופא ותיק בתחום לטפל בכך. במרפאות האסתטיקה של שר”פ פלוס צוות רופאים נותן מענה לטיפול בפיגמנטציה. אחת מהן היא ד”ר אוקסנה סמיוק המתמחה בשימוש במכשיר ובעלת ותק בטיפולים במכשירי לייזר שונים.

לסיכום

המקרים שמדברים בעד עצמם:

לא מעט מהמטופלים אשר טופלו עד כה במרכז שר”פ פלוס מעוררי התרגשות ומפיחים תקווה. שניים מהסיפורים הם דוגמה לזכות שלנו להעניק את השירות הזה. סבא בגיל ה – 75 שלו התגרש וחיפש את הסיבוב השלישי שלו. כתמי הזקנה כבר השתלטו לו על הפנים. בצעירותו הוא נחשף רבות לשמש ואי אפשר לברוח מהתוצאות. הוא רצה לרענן את עור הפנים ולהוריד את הכתמים שהצטברו. לפני שהוא הגיע הוא ניסה טיפול קוסמטי שנמשך למעלה משנה ולא עזר ולאחר מכן ניסה טיפול אחר בלייזר שגם לא עזר. הוא הגיע אלינו בעקבות הנכד שלו שעבר אצלנו טיפול בכתמים שנשארו לו לאחר אקנה והטיפול בו הצליח מאוד. הסבא שלנו התמיד ובחמישה טיפולים הוא קיבל את מבוקשו. הגיעה אלינו צעירה בגיל ה – 30 לחייה, לפני החתונה שלה. היא הייתה באובססיה מכתם שהיה לה על הפנים בגלל הורמונים. למרות החום בישראל היא לא הפסיקה למרוח על עצמה מייקאפ. לא חשוב כמה היא מרחה היא ראתה את הכתם כל הזמן ופשוט סירבה להתחתן כך. שמחנו להעניק לה את הפתרון המלא שהיא חיפשה לעצמה. אז, הדרך לטיפול בפיגמנטציה מתחילה כאן >> חייגו למענה מיידי בטלפון – 072-3385485

צור קשר

מאמרים נבחרים

קטגוריות נבחרות

מאמרים נוספים

צור איתנו קשר