Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

טיפול בסוכרת – כל מה שצריך לדעת

תוכן עניינים

טיפול בסוכרת - כל מה שצריך לדעת

כמעט כל אדם המתמודד עם מחלת הסוכרת מכיר מקרוב את הפצעים קשיי הריפוי אשר מפרקים את גופו ומכאיבים לו, במיוחד בכף הרגל. בזכות הטיפולים המתקדמים המוצעים כיום בשר”פ פלוס – אפשר לומר לפצעים הללו ביי ביי.

‘פצעים קשיי ריפוי’ נחשבים לביטוי שנוא במיוחד המתאר כאבים פיסיים גדולים וקשיים עצומים בהתמודדות גם עם השלכות מחלת הסוכרת וגם עם המסע המייגע של הבירוקרטיה והסחבת המוכרת בקופות החולים בישראל.

פצעי הסוכרת מופיעים, על פי ההערכות, בקרב כ-15-25% מחולי הסוכרת, כאשר מתוכם הסיכויים לקטיעה כתוצאה מטיפול לקוי מוערכים בכ-30%. כמעט מחצית ממקרי הקטיעה עלולים להסתיים בתמותה של האדם החולה בפרק זמן של חמש שנים.

רשת שר”פ פלוס, מהמובילות בתחום הרפואה הפרטית, הקימה בשנת 2016 את מרפאת פצעים קשיי ריפוי וכף הרגל ומציעה בית טיפולי אחד, המרכז תחתיו מגוון רחב של טיפולים אפקטיביים וזמינות תורים. התשוקה המניעה את הרשת הינה החזרה מהירה לשגרת חיים והימנעות מכריתת איברים שעלולה להוביל למוות. המרפאה מאמינה במתן שירות הכולל ליווי רפואי, טיפולים חדשניים, טכנולוגיה מתקדמת, מיקום נגיד, זמינות תורים ויחס אישית.

את מרפאת הכאב בשר”פ פלוס מנהיג ד”ר הנרי שוורץ, מומחה לכירורגיה כללית ולכלי דם ובעל ניסיון של מעל ארבעה עשורים בתחום. תפיסת עולמו המקצועית דוגלת בגישה הוליסטית, המתבוננת יחדיו בכל הבעיות והסיבוכים שנגרמו עקב הסוכרת – לא רק פצעים קשיי ריפוי, אלא גם בעיות אורתופדיות, בעיות בכלי דם וסיבוכים נוספים – במטרה למצוא פתרון כולל לבעיה.

המטופל מקבל תוכנית טיפולים בהתאמה אישית מלאה לצרכיו, בהתאם למצבו, ומלווה לכל אורך התהליך. תוכנית הטיפולים דינמית ומשתנה בהתאמה להחלמתו של המטופל.

מרפאת פצעים קשיי ריפוי ברשת שר”פ פלוס שמה לה למטרה להוביל במכלול הטיפולים וטכניקות הטיפול החדשניות. מעבר לחבישות ולטיפול תרופתי, מוצעים במרפאה טיפולים מתקדמים, דוגמת:

טיפול באוזון

אין חיים ללא חמצן ואין ריפוי פצע ללא חמצן. כל טפיל אשר בא במגע עם גז האוזון מושמד באופן מיידי. הזרמת האוזון למערכת הדם מאפשרת את שיפור חילוף החומרים בגוף וכן את תפקוד התאים. שילוב של חמצן ואוזון משפר באופן משמעותי את יעילות הריפוי בפצעים מזוהמים, קשיי ריפוי ובפצע סוכרתי.

אולטראסונד

כל טיפול בכף רגל סוכרתית מתחיל מההבנה כי הריפוי המלא הוא תהליך שהגוף צריך לעבור. לא ניתן לטפל בפצע בחלק החיצוני והחשוף שלה. במרכז שר”פ פלוס רכשו אולטראסאונד מיוחד ובעל פטנט בינלאומי המסייע לריפוי כאבים הנובעים מנוירופתיה ופצעים כרוניים. הטכנולוגיה על פיה מתבסס המכשיר הינה האפשרות לפתוח שוב את כלי הדם שיאפשרו זרימה במהירות גבוהה יותר של הדם. בדרך זו כדוריות הדם הלבנות נכנסות לפעולת הריפוי. בדרך זו הגוף אשר כבר הסתגל פצע ומקבל אותו כחלק ממנו – מתעורר שוב לחיים ומבין כי הפצע זקוק לריפוי.

לימפה פרס

טיפול חדשני נוסף המגיע ישירות לבלוטות הלימפה מתאפשר בזכות חליפת עיסוי מיוחדת המבצעת עיסוי לימפטי מקיף. עיסוי זה משקם את בלוטות הלימפה ומאפשר ניקוז של נוזלי הלימפה המיותרים והמרצת מחזור הדם.

לצד טיפולים אלו משלבים את הטיפולים המסורתיים כמו: פדיקור רפואי על ידי פדיקוריסט רפואי מוסמך ועוד.

טיפול ביולוגי חדשני לטיפול בפצעים כרוניים

שימוש בדגימת דם הנלקחת מהמטופל ומאפשרת ריפוי מחדש של הפצע. הטיפול הינו אוטולוגי (הדגימה נלקחת מהמטופל עצמו) ואינו מלווה בתופעות לוואי או באלרגיות.

טיפול תוך ורידי

מתן של תרופה לטיפול ביתר לחץ דם ריאתי ובפצעים קשיי ריפוי לתוך הווריד.

החומר גורם להרחבת כלי דם ונוגד דלקת.

שירותים משלימים

כגון תזונאית ותוספי מזון, פדיקור רפואי, עיסוי לימפטי ,מדרסים, נעלים אורתופדיות ועוד

הטיפולים במרפאה הוכחו כיעילים והצילו מעל ל-1,000 מטופלים מקטיעת כפות הרגליים.

דימה סמילנסקי, 66, סובל ממחלת הסכרת כבר 35 שנים. בשנה האחרונה סבל מפצע ברגל שגרם לו לסבל רב והוא הפסיק לעבוד. הוא ניסה טיפול בבית חולים באמצעות חבישה בגבס. טיפול זה אומנם סגר פצע אחד, אבל יצר שלושה פצעים חדשים. סמילנסקי הגיע לטיפול במרפאה שלנו בזכות חיפוש עקשן של ביתו ברשת עד שמצאה אותנו. סמילנסקי עבר טיפול משולב במרפאת כף הרגל הסוכרתית. בזכות התהליך שעבר סמילנסקי מרגיש הרבה יותר, הפצעים נרפאו והוא הולך בצורה נוחה. גם לעבודתו הוא חזר.

רחל בוכנר, 48, הגיעה למרפאתנו בעקבות פצעים ונמקים בארבע מאצבעות רגלה וללא יכולות תפקוד והכנסה. לאחר כל טיפול שניסתה ולא צלח – הגיעו רופאיה למסקנה כי אין מנוס מקטיעת כף רגלה. בוכנר לא הסכימה והגיעה למרפאה שלנו.

הפתרון נמצא באמצעות ועברה טיפול משולב של אוזון וחבישות מיוחדות. הטיפול המוצלח החזיר את בוכנר למעגל העבודה ולחיים נורמליים.

לסיכום, אנחנו יכולים לעזור לכם לחזור לשגרה

שיחת ייעוץ אחת יכולה להציל לכם את הרגל. אין סיבה לאבד אותה. ישנם פתרונות מגוונים וחדשניים שישאירו אתכם שלמים ובשגרת חיים רגילה ובעיקר בריאה. מומלץ להתחיל בטיפול לפני ימות הקיץ החמים. תנו לנו לעזור לכם. דברו איתנו.

לפרטים נוספים וקביעת אבחון אצל רופא מומחה תוך 48 שעות חייגו: – 073-3300377

צור קשר

מאמרים נבחרים

קטגוריות נבחרות

מאמרים נוספים

צור איתנו קשר