מרכז תכלת

מרכז תכלת

המרכז לאבחונים וטיפול רב תחומי

איבחונים פסיכודידקטיים לכל הגילאים.

בדיקות קשב וריכוז.

 

MOXO TOVA BRC.

 

ניתן לתאם תורים בטלפון המרפאה 03-9040655

       

הפרעות קשב וריכוז אשר אינן מאובחנות ומטופלות כראוי, עלולות לפגוע ברמת חייו של הילד או המבוגר אשר מתמודד איתן – מעבר לסימפטומים הישירים של ההפרעה, גם ליחס ולתפיסה של הסביבה הקרובה לאותו ילד או מבוגר (לדוגמא, הייחוס של ציונים נמוכים במבחנים לעצלנות/ בטלנות או אפילו טיפשות), ישנה השפעה שלילית על הדימוי והביטחון העצמי שלו. אבל יש כמובן סיבה להיות אופטימיים – אבחון מוקדם וכחלק מכך, התאמת טיפול יעיל, יאפשרו למתמודד עם הפרעת קשב וריכוז להתגבר על כל הקשיים והמעצורים אשר נובעים מעצם קיומן של אותן הפרעות. הרגישות הרבה הן מצד מערכת החינוך והן מצד ההורים לנושא של קשב וריכוז,

מאפשרים לזהות את ההפרעה ולהתחיל את הטיפול בה כבר בגילאי הילדות המוקדמים.

מגוון סוגי טיפולים

אנחנו חיים בעידן האינטרנט, כך שכול הורה אשר יחפש מידע על טיפול בקשב וריכוז, יפנה בשלב הראשון לחיפוש ברשת. אותו הורה, עתיד לגלות שרשימת סוגי הטיפולים בהפרעות קשב וריכוז הינה ארוכה במיוחד. בין הטיפולים הנפוצים ביותר, ניתן לציין את הטיפול התרופתי (ריטלין או קונצרטה), טיפולים פסיכולוגיים ופסיכו – חינוכיים, אימון אישי וטיפול בספורט. התאמת טיפול בהפרעות קשב וריכוז, מהווה חלק בלתי נפרד משלב האבחון, בו הרופא המומחה מציג את האפשרויות השונות בפני הורי הילד ומייעץ להם על הליך הטיפול היעיל ביותר. קיימת אפשרות להיוועץ עם הרופא המומחה לגבי בניית תכנית מקיפה אשר תשלב בין מספר סוגים של טיפולים – כמובן, שבניית תכנית שכזאת, תתבסס על נתונים פרטניים ואישיים כגון: גיל הילד, לתוצאות האבחון שלו לדרישות ההורים ולתקציב שלה.

מרכז תכלת – המקום הנכון לטיפול בקשב וריכוז אם אתם תרים אחר אבחון פסיכודידקטי ומעוניינים להבטיח הליך אבחון איכותי ומקיף והתאמת הטיפולים היעילים ביותר, מרכז תכלת מהווה את המקום עבורכם. במרכזים שלנו מתקיימים בדיקות ואבחונים מקיפים להפרעות קשב וריכוז. בהתאם לתוצאות האבחונים, מוצעים להורים ולילדים פתרונות טיפוליים איכותיים, המותאמים בעבורם באופן אישי וייעודם לסיוע בפיתוח מיומנויות קשב וריכוז והתגברות על התסמינים (עוד על הפרעות קשב וריכוז תסמינים) השונים של ההפרעה.

פסיכולוגים חינוכיים מומחים.

פסיכולוגים קליניים.

מומחי קשב וריכוז.

 • בעיות קשב וריכוז
 • סניף כפר סבא

  סניף כפר סבא

  רפפורט 3, קניון כפר סבא הירוקה קומה 11
  טלפון:0733-700-700
  פקס: 09-743-8117
  כתובת מייל:info@sharapplus.co.il

  סניף חיפה

  סניף חיפה

  ההסתדרות 55, קניון סינמול (לב המפרץ) קומה 3
  טלפון:0733-700-700
  פקס: 04-6702492
  כתובת מייל:info@sharapplus.co.il

  סניף פתח תקווה

  סניף פתח תקווה

  מוטה גור 4, מגדל קניון אבנת (הקניון הגדול) קומה 9
  טלפון:0733-700-700
  פקס: 073-3300399
  כתובת מייל:info@sharapplus.co.il

  אין סרטונים

  אין מאמרים

  ימים ב’-ו’.

  סניפים: חיפה,כפר סבא ופתח תקווה.