Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

טיפול בכאב בעזרת טיפול משולב – האם זה באמת יעיל?

תוכן עניינים

שר"פ פלוס | טיפול בכאב בעזרת טיפול משולב - הדרך היעילה לטיפול בכאב

הדרך היעילה לטיפול בכאב

לכאב אין גיל.
ישנם כאבים שמצטברים ככל שאנחנו מתבגרים, או ש”נדבקים” אלינו כתוצאה מפעולות שונות שאנו מבצעים וחוזרות על עצמן בשגרה.
כאב הוא חוויה סובייקטיבית שהולכת אתנו. לא חשובה הסיבה שיוצרת אותו – התוצאה היא שכאב מכל סוג, כאשר הוא נוכח, קשה להתעלם ממנו וכל האנרגיה שלנו מנותבת אליו בניסיון להעלים אותו. עם זאת חשוב להבדיל בין כאב נקודתי שנובע מפציעה ובדרך כלל מתפוגג לו עם הזמן – לבין כאב כרוני שעשוי ללוות אותנו לאורך שנים רבות.
הגוף שלנו חווה לא מעט מיחושים וכאבים שונים העשויים להפוך כרוניים אם הם מלווים אותנו ליותר משלושה שבועות. הרצון הגדול להיפטר מהכאב גורם לנו לחלק מאתנו ליטול לא מעט כדורים שאולי מקלים מעט על הכאב ומקהים את התחושה, אך לא מעבר.

הידעתם? לטכנולוגיה יש מגוון פתרונות שעוזרים להיפטר מהכאב לתמיד

אנשי המקצוע במרכז שר”פ פלוס – מרפאת כאב פרטית, מאמינים שאין צורך להשתמש בכדורים שמשמשים להקלה על הכאב ולטיפול בדלקת נקודתית, אבל לא פותרים את הבעיה, או להיכנס לחדר הניתוח בזמן שאפשר להימנע מסכין המנתחים.
האג’נדה של רופאי כאב פרטיים במרכז שר”פ פלוס, היא לטפל בבעיה ולא בסימפטומים והתוצאות מדברות בעד עצמן וזאת גם הנקודה בה הטכנולוגיות השונות נכנסות לתמונה.

שי אסולין, מטפל במיטה אלקטרומגנטית

טיפול בכאב בשילוב דיקור ומיטה אלקטרומגנטית

טיפולים משולבים תומכים אחד בשני ומהווים, בראייה שלנו, מכלול הוליסטי שנותן את המקסימום למטופל.
במרכז שר”פ – מרפאת כאב פרטית אנחנו מציעים טיפול משולב באמצעות מיטה אלקטרומגנטית ודיקור – שתי טכניקות טיפוליות אפקטיביות מאוד לטיפול בבעיות, כאבים אורטפדיים, בעיות עצביות, שחיקת סחוס, פיברומיאלגיה, דלקות ובעיות מעי.

דיקור הוא טיפול שאחראי על התעוררותה של אנרגיית החיים בגוף (צ’י) ומזכיר לגוף שהוא יכול לרפא את עצמו. המיטה האלקטרומגנטית משלימה את התמונה בעזרת פולסים שמחקים את התדרים החשמליים בגוף.

מהי מיטה אלקטרומגנטית?

בנאס”א מפתחים את הטכנולוגיות החדשניות בעולם והן לא משמשות רק את החלליות. חוקרי נאס”א פיתחו מכשור המייצר שדה מגנטי באמצעות זרם חשמלי המשתנה בתדירות, בצורה ובעוצמה של הגל בהתאם לאופי הבעיה. ה – FDA האמריקאי בדק זאת לעומק ואישר כי הטיפול בטוח וכי האפקטיביות מוכחת.

כיצד פועלת מיטה אלקטרומגנטית?

הפולסים האלקטרומגנטיים החשמליים ניתנים באורכים משתנים ומגיעים בצורה מדויקת לשדה האלקטרומגנטי של כל תא בגוף שלנו. באמצעות הפולסים חוזר האיזון לגוף, החמצן מגיע לכל רקמות הגוף וזרימת הדם משתפרת בזכות חידוש כדוריות הדם האדומות. בדרך זו מתחדשים תאי הגוף הפגועים והגוף מחלים הרבה יותר מהר.

הסבר מעמיק של יתרונות הטיפול המשולב:
“יש לנו תוכנית ייעודית לסוגי המחלות השונים. המיטה האלקטרומגנטית מסוגלת לחקות את התדרים החשמליים כמו הגוף שלנו. ככלל, כל פעולה שעושים בגוף היא תוצאה של תדר חשמלי שנמדד במינונים נמוכים. הפולסים האלקטרו מגנטיים – מזרזים שיקום של רקמות גוף שנפגעו ומחקים גם את ה’שדר’ התקין של כל פעולה. על ידי הטיפול, לאורך זמן הגוף לומד ליצוק שדר תקין חזרה.
מחקרים רבים מחזקים את העובדה כי טיפולים ברפואה הסינית המשולבים בפולסים של המיטה האלקטרומגנטית מייצרים אפקטיביות גבוהה יותר המובילים להצלחה רבה יותר בטיפול.
למעשה המשמעות היא, זאת אומרת שמי שהתנסה בדיקור סיני שלא הציג שיפור – יכול להיות שטיפול משולב כן יהיה לו טוב. יש כאן שילוב של שתי גישות טיפול שונות היוצרות אפקטיביות רבה יותר”.

נועם עזרא ומטופלת

טיפול משולב: דיקור ומיטה אלקטרומגנטית,
כיצד מתבצע התהליך?

המטופל מגיע לפגישת אבחון ויעוץ ראשוני ללא עלות אצל אחד מהמטפלים הבכירים בסניפי רשת שר”פ+, במפגש זה לפי נתוני האבחון ולפי פרופיל הבעיה של המטופל תקבע לו סדרת טיפולים מותאמת אישית – מהניסיון שלנו, שיעורי הצלחה נאמדים באחוזים גבוהים מטיפולים אחרים.
יש לשים לב לכך שהטיפול אינו מתאים לאנשים עם קוצב לב, מטופלים אונקולוגים (עד 5 שנים לאחר ההחלמה), נשים בהריון וחולים אפלפטיים.

לסיכום 

שר”פ פלוס, רשת מרפאות מומחים המעניקה שירותים רפואיים מקצועיים מהמובילים בישראל בזמינות גבוהה ביותר ואלפי מטופלים אשר שיפרו את איכות חייהם.
שר”פ פלוס – סניפים בפריסה ארצית:
מרפאת כאב חיפה
מרפאת כאב כפר סבא
מרפאת כאב פתח תקווה

מרפאת כאב באר שבע
מרפאת כאב פרטית, אצלנו תוכלו למצוא מגוון פתרונות ושיטות טיפול חדשניות לטיפול בכאב. מספר הטיפולים המומלץ מותאם למצבו של המטופל וניתן לומר שלאחר מספר טיפולים מרגישים בשינוי משמעותי, כאשר עם הזמן המרחק בין טיפול לטיפול הולך וגדל.

למאמר בנושא מטעם אוניברסיטת קולומביה לחצו כאן >>

לפרטים נוספים חייגו 8440* שלוחה 3

 

צור קשר

מאמרים נבחרים

קטגוריות נבחרות

מאמרים נוספים

צור איתנו קשר