Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

הסרת קעקוע בלי צלקות ובלי כאב – האם זה אפשרי?

תוכן עניינים

לא האמנת שזה קורה, אבל הקעקוע מהמרד של גיל 20 כבר לא עושה לך טוב. ההרגשה היא שאין לו יותר שייכות אליך.

זה נראה לך פתאום מכוער או פשוט לא מתאים. תחושת הזרות הזו הופכת למטרד והשאלה היא איך ניתן להסיר את הקעקוע לגמרי ולשמור על העור בריא, חלק ובצבע הטבעי שלו. יש לנו את התשובה על כך.

כשאמא שלך אמרה שהכל בחיים זמני, כולל החיים עצמם – בחרת שלא להאמין לה והלכת לקעקע לטאה חשופת שיניים לאורך כל הגב שלך. אז עוד היה בך את מרד הנעורים והיית בטוח שהכל נגדך. בינתיים התבגרת, גילית את אלוהים והבנת שללטאה אין יותר מקום על הגוף שלך.

לחפש אחר הפתרון הנכון

מרגע שמחלחלת ההבנה כי לקעקוע כבר אין מקום בחייך – השינוי הפנימי כבר בועט את עצמו החוצה. הצורך תופס נפח גדול. יש לו משמעות. מדובר, ברצון להראות לעצמך מה קורה אצלך בפנים. בדיוק כמו שקרה לגבר צעיר, דור רביעי לניצולי שואה שבחר להסיר את המספר שסבא שלו קיבל באושוויץ . הקעקוע שחרט על ידו בגיל 16, לאחר המסע לפולין כבר לא מרגיש לו מדויק בגיל 27. הפתרון הנכון בסיטואציה כזו היא הסרת הקעקוע. עד לא מזמן הסרת קעקועים התאפשרה באמצעות קילוף העור אשר הותיר נזקים עמוקים וצלקות. מהרגע שטכנולוגיית הלייזר נכנסה לתמונה, הפך הלייזר לכלי העבודה של רופאים. אבל, גם הטכנולוגיה משתפרת ללא הרף ואיכות ההסרה נמדדת במידת הכתמים שנותרים על העור, אם בכלל ובעור אשר נותר חלק וללא פגמים. אבל, זה לא קורה עם כל מכשיר. האיכות, גם כאן, לגמרי קובעת את התוצאה.  

תוצאה של לפני אחרי

 

מה עובר העור?

כאשר העור עובר תהליך קעקוע הוא מקבל את פיגמנט הצבע הישר אל שכבת הדרמיס, השכבה השנייה של העור. אל העור מוזרקים גושי פיגמנט, יחסית גדולים ובצבעים שונים והוא צריך זמן לקלוט את העובדה שפצעו וצבעו אותו. אם הוא לא מפתח אלרגיה או זיהום – העור לומד לקבל אותו כחלק ממנו. בעת ההסרה, בתהליך ההפוך, אנרגיית הלייזר יוצרת גל אשר מאפשר את פירוק הפיגמנטים לחלקיקים קטנים שבסופו של דבר נפלטים מהגוף דרך מערכת בלוטות הלימפה.

ככה מסירים קעקוע

ההחלטה הראשונה טרם הסרת הקעקוע היא הבחירה במקום שכבר נחשב מוסד רפואי. לא תמיד יש הזדמנות שניה לתקן טעויות של אנשי מקצוע שלא מבינים מה הם עושים. זו בדיוק הסיבה שנכון לגשת למרכז שר”פ פלוס, מוסד רפואי מוערך העובד עם מערך רופאים מובילים בתחומם. אצלנו הרופאים כבר ראו הכל. בזכות התמחותם במכשירי לייזר שונים ובוותק רב השנים הם יודעים להעריך מכשיר מצוין שמוביל לתוצאות מדויקות לעור שלך. טכנולוגית הלייזר עברה לא מעט גלגולים ומכשירים שעזרו להסרת הקעקוע אבל רק באופן חלקי. התהליך היה ארוך מאוד וגם המחירים היו בשמיים. בחרנו במכשיר לייזר ייחודי מסוגו והמתקדם ביותר בעולם מכשיר ה – Star Walker הוותיק שפותח על ידי  חברת פוטונה הסלובנית מובילה בעולם בתחום הרפואה האסתטית. המכשיר קיבל את אישור תקן ה – FDA האמריקאי , ה – CE האירופאי ומשרד הבריאות הישראלי.

במה תלוי הטיפול להסרת הקעקוע?

יש כמה גורמים חשובים כמו: כמות הדיו שהוזרק למקום, עומק הקעקוע, הוותק שלו. הרציונל של הטיפול הוא שבכל מפגש הקעקוע דוהה קצת יותר – עד להיעלמותו המלאה. צריך לזכור שהרבה מהקעקועים מורכבים מכמה צבעים ולכל צבע סוג הפיגמנט שלו וסוג התגובה שלו. אנחנו לא יכולים לדעת מהי עד אשר אנחנו מתחילים לעבוד בפועל על ההסרה. היתרון הוא שהמכשיר איתו אנחנו עובדים יודע להתמודד עם כל סוגי הדיו’ והצבעים. מכשירים אחרים הקיימים היום בשוק לא יסירו קעקוע צבעוני ואף יפגעו בשלמות העור.

משמאל – לאחר שני טיפולים, מימין – התוצאה הסופית 

מה הסוד של Star Walker?

היכולת של המכשיר לעבוד עם אורכי גל שונים. בזכות זה עומק הטיפול שונה, סלקטיבי ומתאים למקום בו אנחנו מטפלים. מדובר לא רק בהרס, אלא גם בהתחדשות, כי נוצר, במקביל, ריפוי חדש המעודד את הגוף ליצור קולגן ואלסטין אשר חשובים מאוד לריפוי עור. הטיפולים קצרים ובמרווחים קצרים. תוצאות רואים כבר מהטיפול הראשון לאחר כחודש. ניתן לטפל גם בקיץ, תוך שמירה על העור עם קרם הגנה. לפרטים נוספים חייגו למענה מיידי בטלפון – 072-3385485

צור קשר

מאמרים נבחרים

קטגוריות נבחרות

מאמרים נוספים

צור איתנו קשר