טיפול בכאב

טיפול בכאב

מרפאות הכאב הן ביטוי לתחום חדש יחסית ברפואה, אשר רואה בכאב בעיה רפואית בפני עצמה ולא סימפטום המעיד על בעיה אחרת. לא מעט אנשים סביבנו סובלים דרך קבע מכאבים אשר אינם מרפים – כאבים כרוניים, עזים ומתמשכים. בניגוד לאדם בריא, אצל אנשים אלו הכאבים לא נובעים מבעיה פיזית כלשהי אלא מופיעים 'מעצמם', לרוב בשל בעיה במערכת העצבים או בעקבות פגיעה נקודתית בעצב מסוים. במקרים מסוג זה, המענה הטוב ביותר לטיפול בכאב הוא פנייה למרפאת כאב, אשר מתמקדת בכאבים עצמם, מנסה להסביר את הסיבה להופעתם ומציעה טיפול יעיל בהם.

במרפאת הכאב של רשת שר"פ פלוס פועלים רופאים מומחים, בעלי ניסיון וידע נרחב ברפואת כאב. בעזרת מומחי הכאב של שר"פ פלוס תוכלו גם אתם להבין מהו הגורם לכאבים הכרוניים המתמשכים – כאלו שחלקכם ודאי סובלים מהם כבר תקופה ארוכה מאוד. במרפאות הכאב שלנו יתבצע אבחון בדרך לטיפול יעיל ולמענה רפואי, זה שינסה להביא להפחתה משמעותית מעוצמת הכאב. בדרך זו תוכלו לשוב ולנהל אורח חיים תקין, כפי שהיה לפני שפקדו אתכם הכאבים הללו. שלל השירותים והטיפולים שמציעות מרפאות הכאב של רשת שר"פ פלוס מוצגים כאן לפניכם, כדי שתדעו מהו המענה המוצע לכם ותבינו כיצד ניתן סוף-סוף לשים את הכאבים מאחור.

מה זה בכלל מרפאת כאב ?

לפני שנפרט ונסביר על כל הטיפולים שניתן לקבל במרפאת הכאב, נקדים בכמה מילים כדי שתוכלו להבין טוב יותר מה זה בכלל מרפאת כאב ומה האופי הייחודי שהיא מספקת במסגרת הטיפולים השונים שמוצעים בה. אנשים רבים סובלים מכאב כרוני, באזורים שונים של הגוף, מבלי שניתן להעניק להם טיפול ממוקד שיעביר את הכאב ויסיים את הסבל שהם חווים. כאב כרוני יכול להיות בכל אזור של הגוף – כאבי גב, מפרקים, ברכיים, צוואר, עמוד שדרה, רגליים או כף הרגל, קרסול ואפילו כאבי ראש כתוצאה ממיגרנה.

הרפואה המודרנית מציעה סוגי טיפולים שונים כדי לטפל נטו – בכאב. על ידי מגוון שיטות טיפול חדישות, בכמה סוגי טכנולוגיות מתקדמות, רופאים מומחים של מרפאת כאב יוכלו למקד טיפול ספציפי בכאב ובכך להפוך את שיגרת היום יום שלכם לאיכותית וטובה הרבה יותר.
עד היום ההתייחסות של הרפואה הייתה למחלה, שכתוצאה ממנה נגרם הכאב, אך לאחר הבנה שההתמודדות עם כאב כרוני מקשה על המטופל להחלים ובכך לא מאפשרת לו לצאת ממעגל הכאב – במסגרת הטיפולים שתקבלו במרפאת כאב כל ההתייחסות תהיה לכאב עצמו, דבר שהוכח כמועיל לכל תהליך הטיפול וההחלמה הכללי.

השירות ניתן בסניפים:

צוות המומחים

גברת אלונה טוט

גברת אלונה טוט – הומאופתית קלאסית

לעמוד המומחה >

זואי הלל

מטפלת בפסיכותרפיה גופנית
ובעיסוי רפואי

לעמוד המומחה >

ד"ר אלון מרגלית

מנהל מרכז רב-תחומי לשיקום מכאב מורכב

לעמוד המומחה >

גברת שרון שלמי

נטורופתית

דיקור סיני ודיקור גולגולת YNSA

עיסוי ושיאצו

לעמוד המומחה >

ד"ר חנה קאופמן

מומחית באורתופדיה כירורגית – WMS שירותי רפואה (טיפול בגלי הלם).

לעמוד המומחה >

ד"ר סטיבן וולקס

מומחה לכירורגיה אורתופדית
מומחה להחלפת מפרקים, ניתוחי ארטרוסקופיה, כירורגיה אורתופדית.

לעמוד המומחה >

וינגרטן אהרון

מטפל בכיר דיקור סיני – מומחיות עיסויי שיקומי

לעמוד המומחה >

ד"ר שיינפלד רועי

רופא מומחה לרפואת כאב

לעמוד המומחה >

גברת אירית אבישר

אחות אקדמאית ועו"ד
יו"ר האגודה הישראלית לסיעוד קנאביס רפואי (ע"ר)

לעמוד המומחה >

מר אלון פיקלר

אלון פיקלר מטפל הוליסטי

לעמוד המומחה >

גברת יעל רובין

אחות להדרכה לטיפול בקנאביס רפואי

לעמוד המומחה >

מר איסלאם חאג' יחיא

פיזיותרפיסת מוסמך מומחה לשיקום נפגעים וספורטאים

לעמוד המומחה >

צור איתנו קשרכתובת:

סניף כפר סבא: רפפורט 3, קניון כפר סבא הירוקה קומה 11
סניף פתח תקווה: מוטה גור 4, מגדל קניון אבנת (הקניון הגדול) קומה 9
סניף חיפה: ההסתדרות 55, קניון סינמול (לב המפרץ) קומה 3

טלפון ראשי:

0733-700-700

 

  • פייסבוק