Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

פיגמנטציה בשפם: נלחמים בכתם השפם בנשק היחיד שעובד – מכשיר לייזר חדשני

תוכן עניינים

פיגמנטציה בשפם: נלחמים בכתם השפם בנשק היחיד שעובד – מכשיר לייזר חדשני

הכתמים הכהים הנוצרים מעל לשפה העליונה מכונים ׳שפם שמש׳, ובשפה מקצועית קלאוזמה (chloasma), שהיא מלזמה (melasma) המתרחשת סביב הפה.  כתם פיגמנטציה זה מהווה גורם מטריד לנשים רבות, אם אתם מוטרדים מכתם פיגמנטציה מעל השפה העליונה אתם בידיים טובות , שכן הפתרון המתקדם, החדשני והיעיל זמין באמצעות טיפול הסרת פיגמנטציה עם מכשיר לייזר ייחודי מסוגו, שמשיג תוצאות בתוך זמן קצר.

את השפעות הטיפול תוכלו לראות בפרק זמן קצר הרבה יותר מטיפולים אחרים, וכבר לאחר שלושה מפגשי טיפול במרווחים שבין שבועיים לחמישה שבועות, כשכל טיפול נמשך כעשרים דקות, והתוצאות נהדרות. הטיפול מותאם אישית לסוג הפיגמנטציה וגוון העור, וניתן לעבור אותו בכל גיל, ובכל עונות השנה. כן. גם בקיץ.

למה לעבור טיפול בפיגמנטציה בלייזר?

נגעי פיגמנטציה הם כתמים שמופיעים על העור, בצבע שונה מגוון העור בשאר חלקי הגוף. הגורם העיקרי להופעת הכתמים על הפנים, הידיים או הדקולטה (מחשוף) נובע חשיפה מוגזמת לשמש או למנורות שיזוף מלאכותיות. פיגמנטציה בשפם היא מצב שכיח ושפיר, אבל הם אינם נעימים מבחינה אסתטית, בלשון המעטה.

למרבה המזל, טיפול בפיגמנטציה באמצעות מכשיר לייזר זמין היום בקלות, במהירות וביעילות, בגישת טיפול מתקדמת ומקצועית שאינה פולשנית, עם תוצאות מעולות של עור נטול פגמים ומראה צעיר ובריא.

אלפי מטופלים, נשים וגברים כבר עברו טיפולי לייזר במרכזי שר”פ+ אסתטיקה להסרת פיגמנטציה בשפם או להסרת כתמים אחרים על הפנים או על הגוף, בסדרת טיפולים קצרה ונטולת כאבים או תופעות לוואי, ודיווחו על תוצאות מצוינות ושביעות רצון גבוהה מהמומחים הרפואיים המיומנים שלנו.

הסרת פיגמנטציה בלייזר: איך זה עובד?

הסרת פיגמנטציה בשפם בלייזר מכוונת להפחתת הכתם מעל השפה העליונה, בגישה בטוחה ויעילה. הלייזר מכוון רק לנגע הפיגמנטלי בעור שסופח את האור, מבלי לפגוע בעור שמסביב. הלייזר מתחמם ומפרק את הפיגמנט, ובהמשך הפיגמנט נמשך אל פני השטח מבלי לפגוע ברקמה שמסביב.

קרן הלייזר מתמקדת בפיגמנט ומפרקת אותו לחלקיקים שעוזבים את הגוף דרך מערכת הלימפה וכלי הדם.

במקביל מתרחש תהליך ריפוי חדש שמעודד את הגוף ליצירת אלסטין וקולגן, שחיוניים לריפוי עור הפנים, ומראה רענן וזוהר, עם תוצאות שתוכלו לראות כבר לאחר מפגש הטיפול הראשון. בתוך כמה חודשים, הכתם מתחיל להיטשטש בהדרגה עד שהוא מתעמעם באופן משמעותי ונעלם כלא היה. יתרון הבונוס הוא שאפשר לבצע את הטיפולים גם בקיץ.

טיפול בפיגמנטציה בפנים בטכנולוגיית לייזר מתקדמת

ברשת מרפאות מומחים שר”פ + נוקטים בגישות הטיפול המתקדמות ביותר, והמבוססות ראיות מדעיות, וגם טיפול בפיגמנטציה בפנים אינו שונה מבחינת ההקפדה שלנו על האיכות והשימוש בטכנולוגיות החדישות והמתקדמות.

מכשיר ה-Star Walker הוותיק, משמש את המומחים שלנו לביצוע יעיל של טיפולי פיגמנטציה שונים, כולל פיגמנטציה בשפם, בשיטת טיפול בטוחה ויעילה שזכתה לאישור תקן ה-FDA האמריקאי, ה-CE האירופאי ומשרד הבריאות בישראל.

תוצאות הטיפול במכשור מתקדם זה מניב שינויים אמיתיים שהופכים את הכתמים מעל השפה העליונה או בכל מקום אחר בפנים או בגוף, ללא רלוונטיים. הטיפול מתבצע באמצעות הפעלת קרן לייזר שיש לה אורכי גל שונים, שמאפשרים טיפול בעומק סלקטיבי ושונה בנגעי הפיגמנטציה.

עומק סלקטיבי?

כן. זהו רק מונח רפואי שנשמע מורכב, אבל באופן הכי פשוט, התהליך מאפשר הסרה סלקטיבית של פיגמנטציה בשפם או בכל מקום אחר בפנים. מכשיר הלייזר המתקדם שלנו מאפשר שיבוש באופן סלקטיבי של הפיגמנט, ללא נזק לעור שמסביב.

יש סוגים שונים של בעיות פיגמנטציה, ולנו יש את הפתרונות הנכונים

פיגמנטציה מסווגת למגוון בעיות עור, שניתן לטפל בהן באמצעות מכשיר הלייזר המתקדם והבטוח שמשמש את המומחים במרכז שר”פ פלוס. הנה כמה סוגים נפוצים של בעיות פיגמנטציה, שאצלנו תמצאו את הפתרונות המקצועיים להם:

פיגמנטציה מהשמש. מצב זה נקרא גם פיגמנטציה אפידרמית, כלומר שטחית, שברוב המקרים מתרחשת קרוב לפני השטח של העור ומתבטאת בהופעת נמשים או כתמי עור כהים.

פיגמנטציה דרמלית (עמוקה). סוגי פיגמנטציה אלו נמצאים ברוב המקרים בשכבות העוריות העמוקות.

פיגמנטציה עורית מעורבת. סוגי פיגמנטציה אלו עוברים דרך השכבות השטחיות והעמוקות, כמו למשל מלזמה.

בשורה התחתונה, למה לבחור במרכזי שר”פ+ אסתטיקה לטיפול בפיגמנטציה?

לדברי סמנכ”ל השיווק של הרשת מירון אשכנזי, במרכזי שר”פ+ אסתטיקה, הרופאים שלנו יבדקו בקפידה את בעיית הפיגמנטציה שלכם ויגבשו עבורכם תוכנית טיפול מותאמת אישית. המומחים המקצועיים שלנו בקיאים ומיומנים, עם ניסיון של שנים בטיפולי פיגמנטציה בשפם, באזורים שונים בפנים, או בחלקים אחרים בגוף, והגישות המתקדמות עם המכשור החדשני מבטיחות את השגת התוצאות המעולות שהכי מתאימות לפיגמנטציה שלכם.

הרופאים שלנו מנוסים מאוד בשימוש בלייזר להסרת נגעי פיגמנטציה, ובפגישת ייעוץ ראשונה שמתקיימת ללא עלות, נרכיב עבורכם תוכנית טיפול יעילה ומהירה שתהפוך את הכתם הלא רצוי מעל השפה העליונה שלכם, או כל הבדל גוון עור אחר שמטריד אתכם, לנחלת העבר.

אז הצעד הראשון הוא פשוט ליצור איתנו קשר ולקבוע ייעוץ ראשוני, במהלכו נדון על התוצאה הריאלית וברת ההשגה, ולמה תוכלו לצפות מטיפול הלייזר שנתאים לכם.

פיגמנטציה בשפם: שאלות ותשובות

איך מעלימים פיגמנטציה בשפם?

טיפול פיגמנטציה בשפם באמצעות לייזר מתבצע באמצעות הפעלת קרינה אינטנסיבית מאוד אבל קצרה. הלייזר פוגע בעור וגורם לכדוריות שמכילות את הפיגמנט להתפרק, מה שמבטל את הכתמים בגישת טיפול יעילה, בטוחה ומהירה.

ממה נובעת פיגמנטציה?

החיים בישראל שוטפת השמש כמעט אינם מאפשרים צבירת אוסף נחמד של נמשים, כתמי שמש ופיגמנטציה, ואם אתם חובבי מכונות שיזוף, סביר להניח שאתם סובלים גם מפיגמנטציה ברמות חומרה שונות. אבל אם אתם מחפשים פתרונות מקצועיים ומוכחים לגוון עור אחיד, זאת הנקודה שבה טיפול הסרת פיגמנטציה בלייזר נכנס לתמונה ומעלים את הכתמים לאחר כמה מפגשי טיפול קצרים.

האם קיימים סיכונים בטיפולי פיגמנטציה?

זו השאלה שמעסיקה את רוב האנשים שמעוניינים לעבור טיפול הסרת פיגמנטציה בלייזר. ראשית חשוב להבין שהשימוש במכשיר לייזר שקיבל את אישור ה-FDA האמריקאי, ה-CE האירופאי ומשרד הבריאות בארץ, פירושו טיפול בטוח ונטול סיכונים או תופעות לוואי. באשר לכאב במהל הטיפולים, בעוד שאנחנו שומעים דעות שונות מלקוחותינו בנוגע לרמות הכאב של הסרת פיגמנטציה בשפם או בפנים, רוב המטופלים משווים את הטיפול לאי נוחות קלה שדומה להצלפת רצועת גומי קטנה על העור.

כמה טיפולים אצטרך?

התוצאות המיטביות של הסרת פיגמנטציה בשפם ובפנים ניתנות להשגה לאחר שלושה טיפולים במרווחים של שבועיים עד חמישה שבועות בין הטיפולים, בנוסף המרפאות מצוידות בידית FS20A הבלעדית בארץ לשר"פ+ אסתטיקה המאפשרת קיצור משך הטיפולים ב 50%! חשוב להבין שטיפולי הסרת פיגמנטציה בלייזר הם תהליכים מאוד אינדיבידואליים, ותלויים ברמת הפיגמנטציה שלכם, לכן כל טיפול מותאם אישית, ותלוי גם בתוצאות שתרצו להשיג.

הדרך לטיפול בפיגמנטציה בשפם מתחילה כאן! חייגו למענה מיידי בטלפון – 074-769-1279

צור קשר

מאמרים נבחרים

קטגוריות נבחרות

מאמרים נוספים

צור איתנו קשר