Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

טיפול בפיגמנטציה: הנה איך להעלים כתמי פיגמנטציה עם טיפול אסתטי בטכנולוגיה מתקדמת

תוכן עניינים

טיפול בפיגמנטציה: הנה איך להעלים כתמי פיגמנטציה עם טיפול אסתטי בטכנולוגיה מתקדמת

עם מגוון הטיפולים האסתטיים הזמינים להפחתת או העלמת הפיגמנטציה, קיימת אפשרות אחת שבולטת בנוף הטיפולים. אם הפיגמנטציה משבשת את חייכם וניסיתם כבר כמעט הכול רק כדי להסתכל במראה ולראות את הכתמים מסתכלים עליכם בחזרה, כנראה שלא ניסיתם ממש הכול, תכירו את טיפולי הלייזר המתקדמים להעלמת פיגמנטציה של שרפ+ אסתטיקה באמצעות  fotona starwalker .

אז בואו נדבר קצת על טיפול בפיגמנטציה, ואיך הטכנולוגיה המתקדמת יכולה לעזור לכם להגיד שלום לכתמים. כמעט לתמיד.

במרפאת אסתטיקה ברשת שר”פ פלוס, ניתן לקבל טיפולים בשלושה סגמנטים: פיגמנטציה הורמונלית, כתמי שמש, וכתמי גיל.רוב האנשים יודעים שכדי להפטר  מכתמים כהים על העור נדרשת שגרת טיפוח קפדנית עם מוצרים ממוקדים במיוחד, אבל גם אז, ביטול הכתמים הכהים יכול להיות קשה להשגה, במיוחד מכיוון שמוצרי טיפוח עובדים רק על שכבות העור העליונות ביותר, ומלנין יכול להצטבר בכל שכבות העור.

הרופאים המומחים במרפאת אסתטיקה ברשת שר”פ+  משתמשים במכשיר לייזר מתקדם וייחודי לטיפול בפיגמנטציה. בחרנו לעבוד עם מכשיר ה-Fotona StarWalker הוותיק, שיש לו אישורי תקן של ה-FDA האמריקאי, ה-CE האירופאי ומשרד הבריאות בארץ.

עם מכשיר זה, טיפול בפיגמנטציה מתבצע ביעילות ובמהירות, הרבה יותר מכפי שניתן להשיג עם שימוש במכשירים אחרים או בשיטות טיפול שונות. אצלנו תוכלו לעבור את ההליך במספר טיפולים קצר,עם מרווחי זמן של בין שבועיים לחמישה שבועות בין הטיפולים, כשכל מפגש טיפול נמשך כעשרים דקות.

טיפול בפיגמנטציה בפנים: מטפלים גם במקרים “מסובכים”

טיפול בפיגמנטציה במרפאת אסתטיקה מרשת שר”פ פלוס, מתבצע בגישה יעילה שמתאימה גם למקרים מורכבים או “מסובכים”, בין היתר כמו בהיווצרות מלזמה. המומחים במרפאות שלנו מתמחים בשימוש במכשיר הלייזר המתקדם להשגת תוצאות יעילות ובטוחות.

בפגישת הייעוץ הרופא יבחן את חומרת הפיגמנטציה שלכם וירכיב לכם תוכנית טיפול מותאמת אישית. לאחר הייעוץ, וכשנקבע שאתם מועמדים מתאימים, נמשיך בטיפול. המומחים שלנו ישאלו כמה שאלות רלוונטיות לגבי היסטוריית הבריאות האחרונה שלכם על מנת להבטיח שאין התוויות נגד הטיפול.

נדון בציפיות שלכם לגבי טיפול בפיגמנטציה בפנים, נוודא שהציפיות שלכם מציאותיות, ונסביר לכם את מהלך הטיפול, כך שלא תחוו הפתעות.

הנה מה שמחכה לכם במהלך טיפולי פיגמנטציה

בשלב הראשון, הרופא מחטא את אזור הטיפול ומכין אותו להליך. אתם תתבקשו לחבוש משקפי מגן, ויתכן שעדיין תוכלו לראות הבזקים של אור, אבל עיניכם תהיינה מכוסות לחלוטין. גם המטפל מרכיב משקפי מגן, ולאורך כל הטיפול אנחנו שומרים על הנוחות ושלוות הנפש שלכם; ובכל שלב נודיע לכם למה עליכם לצפות.

ניתן להשלים מפגש טיפול בפיגמנטציה בתוך כעשרים דקות, תלוי באזור הטיפול. רוב המטופלים חווים מעט אי נוחות ממכשיר הלייזר, וגם לאחר הטיפול עשויה להתרחש מעט אי נוחות, אבל בדרך כלל תופעות הלוואי אינן רציניות.

יתכן שתופיע אדמומיות, נפיחות קלה או רגישות באזור הטיפול, אבל אלו הן תופעות לוואי קלות שצפויות לאחר טיפולי פיגמנטציה והן נפתרות במהירות. תגובת אזור הטיפול בתום ההליך משתנה בין המטופלים בהתאם למידת הטיפול.

פיגמנטציה בשפם: איך נפטרים מהכתם הכהה המכוער?

טיפול פיגמנטציה בשפם במכשיר לייזר הוא טיפול יעיל שעובד כששום שיטת טיפול אחרת אינה עובדת. אנרגיית החום של הלייזר מכוונת לשקעי המלנין באזור השפה העליונה ומסייעת בהפחתת הפיגמנטציה, ובתוך מספר מפגשים תוכלו להבחין בתוצאות משמעותיות.

הרופאים במרפאות האסתטיקה של שר”פ פלוס מתזמנים את מפגשי הטיפול במרווחים של 3-4 שבועות ובהתאם להיקף הפיגמנטציה, מספר המפגשים עשוי להשתנות. מכשיר הלייזר המתקדם Star Walker מאפשר תוצאות יעילות, בהליך פרא רפואי, כמעט ללא כאבים, ועם התאמה מיוחדת לטיפול בפיגמנטציה באזורים רגישים כמו האזור מעל השפה העליונה.

מה זה פיגמנטציה מלזמה ולמה היא מופיעה?

מלזמה היא מצב עור שגורם לכתמים אפורים או חומים של שינוי צבע בעור. אם נכנסתם לפאניקה וניסיתם כל טיפול כדי להתמודד עם הכתם הלא רצוי, חשוב שתבינו שזה מצב שיכול לקרות לכל אחד, והוא לא מסוכן לבריאות. פיגמנטציה מלזמה היא רק מצב קוסמטי מעצבן, שיש לו פתרון פשוט, יעיל ומבוסס ראיות. ברוב המקרים, מלזמה מופיעה על אזורים בעור שחשופים לשמש, כמו למשל:

  •         הלחיים
  •         השפה העליונה
  •         הסנטר
  •         המצח
  •     דקולטה (מחשוף) או אזורים אחרים בעור שחשופים לשמש מדי פעם.

גם הורמונים נשיים משפיעים על התפתחות פיגמנטציה מלזמה, והיא שכיחה יותר בקרב נשים הרות או נשים שנוטלות אמצעי מניעה הורמונליים, או שהיא נגרמת כתוצאה מגנטיקה וצריכת תרופות מסוימות.

מלזמה נגרמת כתוצאה ממלנוציטים בעור שיוצרים פיגמנטציה נוספת, ובמקרים רבים נשים עם עור כהה מושפעות יותר מהמצב, מכיוון שיש להן יותר מלנוציטים, אבל ההשפעה העיקרית בהתפתחות מלזמה היא חשיפה לשמש, ובמרפאות הרשת של שר”פ פלוס מחכים לכם מיטב המומחים הרפואיים עם הפתרונות הטיפוליים היעילים והמתקדמים ביותר.

כך שכל מה שצריך לעשות עכשיו זה להירגע, לתזמן את פגישת הייעוץ, ולהתחיל בתוכנית הטיפול עד להשגת התוצאות המעולות.

למה לטפל בפיגמנטציה עם מכשיר Fotona StarWalker?

זהו מכשיר חדש ומתקדם שמשיג תוצאות אמיתיות של שינויים משמעותיים, שמבטלים את הכתמים, ואפשר לקבל את הטיפולים גם בקיץ ובנוסף קיימת ידית טיפול הנקראת  FS20A הבלעדית לשר”פ+ אסתטיקה המאפשרת קיצור משך הטיפולים ב 50%! 

במהלך טיפול הסרת כתמי פיגמנטציה, קרן הלייזר מופעלת באורכי גל שונים שמאפשרים לטפל בפיגמנטציה לעומקים שונים, עם פגיעה בפיגמנט, פירוקו לחלקיקים שעוזבים את הגוף באמצעות מערכת הלימפה וכלי הדם, ויצירת תהליך ריפוי חדש שמעודד את הגוף ליצור אלסטין וקולגן, שחשובים ביותר לריענון עור הפנים, תמיכה בריפוי, והשגת תוצאות של מראה בריא וזוהר.

מהתוצאות היפות תוכלו ליהנות כבר אחרי הטיפול הראשון, ואז, לאורך מפגשי הטיפול תראו שהכתמים מתחילים להיטשטש בהדרגה, עד שהם מתעמעמים ופשוט נעלמים והופכים לחלוטין להיות לא רלוונטיים לאחר כמה חודשים.

בשורה התחתונה, החיפושים שלכם הסתיימו, ואיתם הסבל והתסכול

במרכזי שר”פ+ אסתטיקה, ראינו אינספור מקרים של אנשים שסבלו מפיגמנטציה והגיעו לתוצאה ניכרת לאחר כמה מפגשי טיפול קצרים, עם פנים נקיות מכתמים והבעת התרגשות ממראה צעיר, בריא ורענן. הטיפולים זמינים לצעירים מגילאי עשרים-שלושים, עד לגילאי שמונים

אם נחשפתם לשמש קצת יותר מדי, בלי לתת את הדעת על ההשלכות, אין שום סיבה שתשלמו את המחיר של פנים מלאות כתמים, כי הטיפולים זמינים, הטכנולוגיה מתקדמת, והתוצאות מעולות. 

שאלות ותשובות על טיפול בפיגמנטציה

מה צריך לדעת לפני שמתחילים טיפול פיגמנטציה?

פיגמנטציה מהשמש היא בעיה נפוצה שכל אדם, ללא קשר לגיל או מגדר סובל ממנה במידה מסוימת, ואם היא אינה מופיעה כסימני לידה שונים, היא עלולה להתבטא בהופעת נמשים, כתמי גיל, פיגמנטציה מלזמה וסימני לידה שונים שכולם נכנסים לקטגוריית פיגמנטציה בעור.

לפני שהומצא מכשיר הלייזר לטיפול בפיגמנטציה, הטיפולים הזמינים היו קרמים ומשחות, או כריתה כירורגית פולשנית, אבל הלייזרים המודרניים של היום מטפלים בפיגמנטציה בגישה יעילה יותר, ללא גרימת נזק לעור.

כמה מפגשי טיפול אצטרך?

מספר מפגשי הטיפול תלוי בגודל הפיגמנטציה, בסוג הפיגמנטציה המטופלת, ובעומק הכתמים. חלק מהנגעים ידרשו מספר טיפולים להשגת תוצאות אופטימליות, אבל ברוב המקרים טיפול בפיגמנטציה נפרש על פני שלושה מפגשי טיפול בממוצע.

האם קיים טיפול טבעי בפיגמנטציה?

קיימות כמה שיטות לטיפול טבעי בפיגמנטציה אבל אין ראיות מדעיות שתומכות ביעילות הטיפולים והשגת התוצאות היעילות והרפואיות ארוכות הטווח כמו בטיפולי פיגמנטציה בלייזר.

הדרך לטיפול בפיגמנטציה מתחילה כאן! חייגו למענה מיידי בטלפון – 074-769-1279

צור קשר

מאמרים נבחרים

קטגוריות נבחרות

מאמרים נוספים

צור איתנו קשר