פרופ' סוסטיאל ז'אן

פרופסור סוסטיאל ז'אן - מומחה לנוירוכירורגיה, ניתוחי מוח, ניתוח החלפת חוליות או ניתוח קיבוע חוליות בעמוד השידרה - רופא ניתוחים מיקרוכירורגיים פרטי

פרופ' סוסטיאל ז'אן

נוירוכירורג בכיר – מנהל המחלקה הנוירוכירורגית בביה"ח לגליל מערבי נהריה. פרופסור סוסטיאל ז'אן – רופא מומחה לנוירוכירורגיה, ניתוחי מוח, ניתוח החלפת וקיבוע חוליות עמוד שידרה ועוד ניתוחים מיקרוכירורגיים המצריכים מומחה מיקרוכירורגיה ואונקולוגיה.

אודות פרופסור סוסטיאל ז'אן

פרופ' סוסטיאל ז'אן, מומחה לנוירוכירורגיה, ניתוחי מח, החלפת וקיבוע חוליות עמוד שדרה, כריתת גידולים וניתוחים מיקרו כירורגיים ואונקולוגיה.

בוגר פקולטה לרפואה בצרפת בגיל 23, פרופ' ז'אן סוסטיאל התמחה בנוירוכירורגיה במרכז רפואי רמב"ם בו זכה לתואר של מתמחה מצטיין ופועל מאז כנוירוכירורג בכיר משנת 1992. השתלם במיקרוכירורגיה של כלי הדם המוחיים במרכז הנוירוכירורגי הגדול באירופה מערבית ע"ש Wertheimer.

פרופ' סוסטיאל מכהן עתה כמנהל המחלקה הנוירוכירורגית בביה"ח לגליל מערבי-נהריה.

במקביל לניתוחי מוח, פרופ' סוסטיאל ביקש להתמקצע גם בניתוחי עמוד שדרה באמצעות שורת השתלמויות הנוגעות במגוון רחב של שיטות ניתוחיות מתקדמות כולל ניתוחים מורכבים של החלפת חוליות, ניתוחי כריתת גידולים וניתוחים מיקרו כירורגיים של עמוד השדרה וניתוחים אנדוסקופיים של עמוד השדרה.

 

ניסיון מקצועי והשתלמויות

במקביל לניתוחי מוח, פרופ' סוסטיאל ביקש להתמקצע גם בניתוחי עמוד שדרה באמצעות שורת השתלמויות הנוגעות במגוון רחב של שיטות ניתוחיות מתקדמות כולל ניתוחים מורכבים של החלפת חוליות, ניתוחי כריתת גידולים וניתוחים מיקרוכירורגיים של עמוד השדרה וניתוחים אנדוסקופיים של עמוד השדרה.

במקביל לפעילות קלינית, פרופ' סוסטיאל התחיל את דרכו האקדמית כמרצה וחוקר בפקולטה לרפואה בטכניון והקים את המעבדה לחקר פגיעות מוחיות חריפות, בה הוא פועל זה שנים להעמקת תובנות הקהילה הרפואית בפגיעות מוחיות ולפיתוח שיטות טיפול חדשניות בתחום זה. הוא הצטרף לסגל הפקולטה לרפואה בטכניון בשנת 1997 וזכה לפרס חוקר מצטיין של הטכניון. במהלך השנים האלו, פרסם כ-90 מאמרים בכתבי עת רפואיים, סקירות ופרקים בספרים והיה מרצה אורח בשורה של כינוסים וקורסים בינלאומיים.

בשנת 2013, פרופ' סוסטיאל נאתר להזמנת המרכז הרפואי לגליל בנהריה והקים את המחלקה לנוירוכירורגית השביעית במדינת ישראל. עם מינויו למנהל המחלקה חדשה, פרופ' סוסטיאל הצטרף לסגל הבכיר של הפקולטה לרפואה בצפון של אוניברסיטת בר אילן. תוך 4 שנים, המחלקה התפתחה וזכתה במהירות להכרת הפקולטה והמועצה המדעית לצורך הכשרת סטודנטים ורופאים.

בקיץ 2016, זכה במכרז היוקרתי של ניהול המחלקה הנוירוכירורגית במרכז רפואי שיבא-תל השומר עם הישגים מרשימים תוך תקופה קצרה. ואולם, לנוכח מצוקתה הרבה אליה נקלעה המחלקה במרכז הרפואי לגליל על רקע עזיבתו, בחר לוותר על המשרת היוקרה לטובה תושבי הצפון ושב לתפקידו הקודם לחיזוק המרכז הרפואי לגליל.

 

 • ניתוחי מוח
 • סניף חיפה

  סניף חיפה

  ההסתדרות 55, קניון סינמול (לב המפרץ) קומה 3
  טלפון:0733-700-700
  פקס: 04-6702492
  כתובת מייל:info@sharapplus.co.il

  אין סרטונים

  אין מאמרים

  התייעצות עם רופא מומחה – זמני פעילות

  יום ג' 16:30-20:45
  יום ו' 9:00-12:45