ענת אלקין

ענת אלקין

מומחית בנטורופתיה
רפואת תדרים ודרמטולוגיה קוסמטית

דוקטור ענת אלקין PhD.ND מומחית בנטורופתיה ורפואת תדרים, עברה התמחויות והכשרות רבות בתחום האסתטיקה בארץ ובחו"ל.

המרכז לבריאות ואסתטיקה רפואית-hair-solution
דר ענת אלקיים אלקין היא מומחית בנטורופתיה, רפואת תדרים(סריקת מערכות הגוף בטכנולוגיה חדשנית)ועברה הכשרות רבות בארץ ובעולם בדרמטולוגיה קוסמטית.
דר ענת אלקיים אלקין היא הנציגה הבלעדית של I brain robotics בישראל.נמנית מהצוות המדעי של החברה הבינלאומית למשתילי שיער בסיוע רובוט וחברה בארגון isrhrs שנחשב לארגון בינלאומי למשחזרי,משקמי ומשתילי שיער בטכנולוגיה המתקדמת בעולם.מעבירה הכשרות לרופאים בתחום הזה בכל העולם.
במרכז לבריאות ואסתטיקה בפיקוחה של ד"ר אלקין מתבצעים טיפולים ברמה גבוהה ביותר באמצעות מיכשור וטכנולוגיה מתקדמת הן לשיער והן לפנים.

במרכז פועלים רופאים בעלי רישיון ממשרד הבריאות הישראלי.

שיטת הטיפול העיקרית בקליניקות שלנו נקראת "מזותרפיה"
שיטה אשר מעודדת את המרצת הדם וחילוף חומרים גבוה. זאת על מנת לעודד ייצור קולגן ואלסטין ובכך לגרום להעלמת הקמטים ולהצערת העור.
אנו מתמחים בטיפולי שיער שונים ומגוונים  

גברת ענת אלקין מתאימה טיפול פנימי וחיצוני, בהתאמה אישית, של נטורופתיה ורפואת תדרים. טיפול נטורופתי בשיטת ביוגנוסטיקה – אבחנה של בדיקות דם והתאמת טיפול טבעי, לטיפול במגוון מצבים רפואיים שונים וסימפטומים רבים.

אנו מחזיקים ב-30 פורמולות ייחודיות של צמחים המותאמים בהתאמה אישית ועוד עשרות פורמולות וויטמינים אוניברסליים אותם ניתן להתאים לסריקה המקיפה, בשילוב בדיקות הדם.

הטיפול החיצוני כולל נקיון קרקפת ומזותרפיה –  בשילוב תרכובות צמחים ופפטידים טבעיים, הבונים את השערה ומזינים את השורש.

תהליך הטיפול כולל עיסוי עור הקרקפת, המחזק את זרימת הדם בה, בשילוב מכשיר החדרה ופולסים בעוצמה נמוכה ומזותרפיה בסוף הטיפול. התוצאה היא שיער סמיך ובריא יותר ואף צמיחה מחודשת, אשר תישמר בתחזוקה מינימאלית לאורך זמן. עדיף לא להשתמש בתרסיסים הכימיים, גם אמפולות הטבעיות למינהם לרובן אינן מתאימות מכיוון שהן מכילות חומרים משמרים וסינתטיים ויכולות לגרום ליובש בשיער ולעיתים שומניות יתר בקרקפת.

בטיפולי הגוף חשוב להתאים לכל מטופל טיפול אישי במכשיר המתקדם G.D. כך שב-8 דקות ניתן לסרוק את כל מערכות הגוף ברפואת תדרים.

רפואה אינטגרטיבית – שילוב בין הידע והמכשור מהרפואה הקונבנציונלית לטיפול בשיטה הטבעית, מאפשר לטפל במערכות הגוף ובסימפטומים רבים, ללא פגיעה בתאים ובאברים אחרים.

 • מילוי קמטים
 • עיצוב שפתיים
 • מילוי שקעים מתחת לעיניים
 • מתיחת פנים ללא ניתוח
 • פיסול אף
 • סניף כפר סבא

  סניף כפר סבא

  רפפורט 3, קניון כפר סבא הירוקה קומה 11
  טלפון:0733-700-700
  פקס: 09-743-8117
  כתובת מייל:info@sharapplus.co.il

  אין סרטונים

  יום ב'  14:30-20:00