פסיכיאטריה

פסיכיאטריה

הפסיכיאטריה היא תחום אשר עוסק בכל תופעה הנכללת תחת ההגדרה 'הפרעה נפשית'. הפסיכיאטריה מציעה דרכי מניעה להפרעות נפשיות, כולל שימוש בתרופות שונות, מאבחנת הפרעות כאלו, מטפלת בהן ואף מתמקדת בתהליכי השיקום ממנה. לכן היא נחשבת לאחד התחומים הרחבים ביותר בכל הקשור להפרעות נפשיות, ואולי אף לרחב מכולם. העוסקים בפסיכיאטריה מחזיקים בידע עצום בנוגע להתמודדות הנפשית של כל אדם ולרגישותה של הנפש שלנו. פסיכיאטר מומחה ידע כיצד לאבחן, להעריך, למנוע, לטפל ולשקם את נפש המטופל אשר נמצא מולו, על שלל סוגי הבעיות הקשורות בנפש וברגש. בעיקר יציע הפסיכיאטר מענה אשר יסייע להשיב את האיזון לנפשו של האדם המטופל ויאפשר לו לחזור למסלול החיים התקין.

בכל הנוגע להפרעות ולבעיות נפשיות, ישנה חשיבות גדולה מאוד לאבחון הנכון, וזאת משום שלהפרעות הללו שלל השפעות, חלקן אף פיזיות ולא רק נפשיות. ברשת המרפאות שר"פ פלוס פועלים מומחים בתחום הפסיכיאטריה, המחזיקים בניסיון של שנים רבות. ברשת שר"פ פלוס תזכו למפגש עם איש המקצוע לטיפול בבעיה שאִתה אתם מתמודדים, בהתאם לאופי הבעיה עצמה, להרגשתכם האישית ולמצבכם הנפשי הכללי. יחד, ובעזרת אנשי הצוות המנוסים שלנו, נוכל להבטיח שתזכו למענה מיטבי, בדרך לשיפור משמעותי במצב ולהחזרת השלווה לנפשכם. בעמוד זה תמצאו מידע מפורט על כל סוגי הטיפולים הניתנים ברשת שר"פ פלוס בתחום הפסיכיאטריה.

השירות ניתן בסניפים:

צוות המומחים

דוקטור גורביץ יעקב - רופא פסיכיאטר פרטי, מומחה לטיפול בהתמכרויות והפרעות נפשיות כתוצאה מנגעי סמים

ד"ר גורביץ יעקב

ד"ר גורביץ יעקב – רופא פסיכיאטר מומחה, מנהל רפואי של המחלקה לטיפול בנגעי סמים – אשפוזית "הדרך", מתמחה בפסיכותרפיה ופסיכיאטריה משפטית, מומחה לטיפול בהפרעות מיניות, טיפול בהתמכרויות, וכתיבת חוות דעת פסיכיאטרית.

לעמוד המומחה >

ד"ר סבטלנה גרישין

מומחית בפסיכיאטריה מבוגרים

לעמוד המומחה >

ד"ר מיקי הר גיל

מומחה בנוירולוגיית ילדים והתפתחות הילד, מנהל היחידה לנוירולוגית ילדים והמכון להתפתחות הילד בבית חולים מאיר 

לעמוד המומחה >
ד

ד"ר מרינה בר שי

דוקטור מרינה בר שי – פסיכיאטרית המתמחה בנפש האישה, טיפול לדיכאון אחרי לידה והפרעות נפשיות אצל נשים בכל שלב בחיים. הפרעות נפשיות הייחודיות למעגל חיי האישה מתאפיינות במגוון תסמינים רגשיים וגופניים ייחודיים, ולכן דורשות גישה טיפולית כוללנית, הכוללת הן מענה טיפולי ותמיכתי פסיכותרפי, והן מענה רפואי המותאם לצורכיהן הייחודיים של נשים.

לעמוד המומחה >
דוקטור בירמן אמיל - רופא פסיכיאטר פרטי, מומחה הפרעות אכילה, פוסט טראומה ומצבי דיכאון וחרדה לאחר הלם קרב

ד"ר בירמן אמיל

ד"ר בירמן עובד בתחום של פסיכיאטריה אמבולטורית ורוב עיסוקו בבריאות הנפש של מטופלים שנפגעו במהלך שירותם בצה"ל, במיוחד בתחום של פוסט טראומה ("הלם קרב"), מצבי חרדה ודיכאון. עבד כיועץ פסיכיאטר במרפאה להפרעות אכילה, במרכז רפואי רמב"ם, וכיום מנהל רפואי של מרפאת מטופלי אגף השיקום של משרד הביטחון במרכז הרפואי רמב"ם.

לעמוד המומחה >

צור איתנו קשרכתובת:

סניף כפר סבא: רפפורט 3, קניון כפר סבא הירוקה קומה 11
סניף פתח תקווה: מוטה גור 4, מגדל קניון אבנת (הקניון הגדול) קומה 9
סניף חיפה: ההסתדרות 55, קניון סינמול (לב המפרץ) קומה 3

טלפון ראשי:

07-33-700-700

 

  • פייסבוק